Promocje

Szanowni Państwo!

W związku z licznymi zapytaniami oraz w trosce o naszych klientów wychodząc na przeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy promocyjne formy zakupu sprzętu radiestezyjnego i emitorów Biały Ozyrys produkowanych przez naszą firmę.

Dla wszystkich osób, które ukończyły kursy radiestezji terapeutycznej I i II stopnia oraz kurs zawodowy proponujemy jednorazowy zakup podstawowego zestawu terapeutycznego 26 szt. emitorów Biały Ozyrys, w skład którego wchodzą:

 • Dla wszystkich osób, które ukończyły kursy radiestezji terapeutycznej I i II stopnia oraz kurs zawodowy proponujemy jednorazowy zakup podstawowego zestawu terapeutycznego 26 szt. emitorów Biały Ozyrys, w skład którego wchodzą:
  Climaktero35 zł Żelazo35 zł
  EP35 zł Żeń-szeń35 zł
  Cynk35 zł LTP-235 zł
  Jantar35 zł LTP-2A35 zł
  Jod35 zł LTP-1035 zł
  Krzem35 zł LTP-10A35 zł
  Lit35 zł LT-1J50 zł
  Magnez35 zł NN-435 zł
  Miedź35 zł Vital-W35 zł
  Mumio35 zł Vital-K lub M35 zł
  Propolis35 zł Isis Long dr. egzotyczne
  45 zł
  BX40 zł Vital G40 zł
  LT6NR35 zł Vital R35 zł

  Wartość zestawu – 945 zł minus rabat = wartość promocyjna 800 zł
  Zestaw stanowi nierozdzielną całość.

 • Dla osób, które ukończyły II stopień kursu radiestezji terapeutycznej proponujemy stałą zniżkę w wysokości 5% ceny brutto na zakup wahadeł i emitorów Biały Ozyrys.
 • Dla absolwentów kursu zawodowego (po zdaniu egzaminów) promocja przedstawia się następująco – stała 10% zniżka od ceny brutto na zakup wahadeł i emitorów Biały Ozyrys.

Podstawą do skorzystania z w/w promocji jest podanie nr zaświadczenia o ukończeniu kursu lub nr legitymacji dla kursów zawodowych.

Zniżki nie sumują się.

Jednocześnie przypominamy wszystkim zainteresowanym, że prowadzimy nabór na kurs zawodowy Radiestezyjnej Profilaktyki Zdrowotnej
ze specjalnością Homeo-Farmakopunktura®.

Z życzeniami owocnej pracy.