Biały Ozyrys

Szanowni Państwo!

Jesteśmy jedynymi producentami emitorów leczniczych typu „Biały Ozyrys”. Emitory „Biały Ozyrys” mogą zawierać mikroelementy, farmaceutyki, zioła i temu podobne substancje, które potrzebne są do utrzymania organizmu w równowadze i zdrowiu.

Przykładowe zestawy lecznicze możesz znaleźć na tej podstronie.

„Biały Ozyrys” niezależnie od formy wewnętrznej jest emitorem działającym zdalnie i samosterująco. Zaletą tej rodziny emitorów jest między innymi ich 100% bezpieczeństwo (nie ma możliwości przedawkowania specyfiku). Emitory działają na dowolną odległość bez strat jakościowych, podając leczniczą energię substancji w nich zawartych.

Emitowana energia leku jest kształtowana i korygowana przez istniejące w danej chwili zapotrzebowanie organizmu, który to organizm dąży do stworzenia pełnego synergizmu.

Działają „z ręki” lub w dowolnie skomponowanym układzie stacjonarnym, co daje możliwość emisji ciągłej, nawet wtedy gdy musimy wyjść z domu lub wyjechać poza teren miejsca pobytu. Łatwe w obsłudze nie wymagają specjalnych predyspozycji oraz zabezpieczeń całkowicie spełniają wymagania stawiane im przez konstruktora i użytkowników. Przez wiele lat produkcji i użytkowania potwierdziły w praktyce swoją niezawodność i skuteczność.

Lista osób, które pomogły sobie w ciężkich schorzeniach stosując „Białe Ozyrysy” stale rośnie. W praktyce nie ma ograniczeń, co do gamy likwidowanych nieprawidłowości pracy organizmu. Stale prowadzone są prace badawczo-wdrożeniowe nad nowymi typami emitorów dających jeszcze szersze możliwości. Emitory „Biały Ozyrys” skonstruował nestor radiestezji pan Leszek Tulik we współpracy z synem –Jerzym Tulikiem, a jego jedynym producentem i dystrybutorem jest Centrum Radiestezyjnej Profilaktyki Zdrowotnej i Homeo-Farmakopunktury®
„KARNAK” s. c. Zabrze, 
ul. Św. Floriana 9.

Prawidłowy kierunek zawinięcia sznurka
emitora do pracy w układnie stacjonarnym.

Działalność prowadzimy w oparciu o własną metodę profilaktyki zdrowotnej zwanej Homeo-Farmakopunkturą®. Jest ona od wielu lat stosowania i kontrolowana w prowadzonych przez nas stałych punktach przyjęć.

W autoryzowanych punktach sprzedaży można zaopatrzyć się w niezbędną literaturę, emitory lecznicze i sprzęt niezbędny do prowadzenia pełnej profilaktyki zdrowotnej.