O nas​

Jesteśmy firmą, która radiestezją i problemami pokrewnymi zajmuje się od ponad 35 lat – początkowo jako Zakład Usług Radiestezyjnych a od 1991 roku jako firma „KARNAK”. Od 1993 roku jesteśmy zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty i Wychowania w Katowicach Niepubliczną Placówką Oświatową.

Homeo-Farmakopunktura® (nazwa zastrzeżona dla metody i firmy „KARNAK”) jest nazwą holistycznej metody terapeutycznej, która obejmuje całościowo zagadnienia i formę pracy pośredniej lub też bezpośredniej z organizmem żywym i jego prawidłowym funkcjonowaniem. Jest to więc holistyczne podejście do człowieka i wszelkich organizmów żywych.

Metodę tą oraz konstrukcję emitorów Biały Ozyrys opracował nestor radiestezji Leszek Tulik we współpracy z synem – Jerzym Tulikiem. Metoda sprawdzona w działaniu jako metoda samoistna, jak również w skojarzeniu z każdą inną terapią i medycyną konwencjonalną. Od lat jej stosowanie daje bardzo dobre efekty w wielu jednostkach chorobowych.

W ramach działalności oferujemy:

  • pełny serwis bezpośredniej ochrony zdrowia,
  • likwidację zewnętrznych zagrożeń powodowanych przez różnego typu promieniowania,
  • radiestezyjną ocenę stanu zdrowia bezpośrednią i teleradiestezyjną,
  • dwustopniowe kursy radiestezyjnej profilaktyki zdrowotnej w/g metody Homeo-Farmakopunktury® (po uprzednim uzgodnieniu prowadzimy powyższe kursy na terenia całego kraju),
  • naukę świecowania i konchowania w/g metody Indian Hopi,
  • roczne kursy zawodowe Radiestezyjnej Profilaktyki Zdrowotnej ze specjalnością Homeo-Farmakopunktury®, gdzie również można uzyskać uprawnienia „CONE MASTER” z zakresu lejkowania.

Firma jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej oraz Członkiem Założycielem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów i Radiestetów z siedzibą w Bydgoszczy

Nasze wyróżnienia

Artykuły o nas

Miesięcznik medycyny naturalnej "UZDRAWIACZ" Kraków, styczeń 2012r., nr 1 (254), str 10-11

Super Ekspress, 2007r.

Dziennik Pojezierza, 24-26 październik1997r

Czwarty wymiar