Gabinet terapii naturalnych

 • Radiestezyjna ocena stanu zdrowia – przeprowadzana pod kątem terapii emitorami Biały Ozyrys. Często pomaga ustalić schorzenie, które się dopiero tworzy, a gdzie nie ma jeszcze patologii.
  Informacje dotyczące wysyłania zdjęć pocztą:
  • dane osoby na zdjęciu:
   * imię, nazwisko, adres, data urodzenia, telefon 
   kontaktowy, należy również napisać na co zwrócić
   dokładniejszą uwagę oraz jakie terapie zostały lub są 
   przeprowadzane
  • zdjęcie powinno być dobrej jakości, na zdjęciu nie może 
   być innych osób oraz zwierząt, nie przyjmujemy zdjęć drogą mailową
 • Radiestezja terapeutyczna – Homeo-Farmakopunktura® z wykorzystaniem emitorów Biały Ozyrys. Metoda opracowana przez nestora radiestezji Leszka Tulika, we współpracy z synem – Jerzym Tulikiem. Terapia sprawdzona w działaniu jako metoda samoistna, jak również w skojarzeniu z każdą inną terapią i medycyną konwencjonalną. Stosowana od wielu lat daje bardzo dobre efekty w wielu jednostkach chorobowych m.in. likwidowanie kamieni nerkowych, żółciowych, mięśniaków, nerwic, schorzeń tarczycy, serca, trzustki. Pozytywne efekty uzyskiwane są również w terapii przeciwnowotworowej. Działanie emitorami jest w 100% bezpieczne, bez skutków ubocznych. Łatwe w obsłudze do samoleczenia bez konieczności korzystania z gabinetów.
 • Terapie Indian HOPI (świecowanie, konchowanie) – delikatne usunięcie woskowiny z ucha, szumów i dzwonienia w uszach, podrażnienia w uszach lub zatokach, nieżytu nosa, stanu zapalnego zatok, poprawa słyszalności, regulacja ciśnienia śródczaszkowego, aktywacja limfy i procesów metabolicznych.
 • Masaż limfatyczny – wahadłem – układ limfatyczny jest jednym z podstawowych układów oczyszczających nasz organizm na poziomie komórkowym. Większość terapii naturalnych powinniśmy zaczynać od usprawnienia układów oczyszczania naszego oranizmu, więc masaż limfatyczny jest jednym z podstawowych zabiegów.
 • Zmiana tzw. „Kąta adaptacji” bradzo istotne w przypadku problemów z zajściem w ciążę. Jeśli z medycznego punktu widzenia nie ma przeszkód, a mimo tego nie możecie się państwo doczekać potomstwa, warto poddać się badaniu na zgodność tzw. „kąta adaptacji”, jego niezgodność prowadzi do sytuacji kiedy nawet zapłodnienie in vitro jest odrzucone.
 • Kąpiele odrobaczające likwidują włosogłówki. Pasożyty te powodują m.in. osłabiony apetyt u dzieci i dorosłych. Usługa wykonywana w domu pacjenta.
 • Koloroterapia – chromoterapia – zabieg wykonywany za pomocą Wahadła Uniwersalnego.
 • Zabiegi kręgarskie
 • Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi służy ocenie zdolności organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności, zwanej homeostazą. Metoda ta służy również wykrywaniu pasożytów w organizmie człowieka, grzybów, złogów i blaszek miażdżycowych.
 • Pomiar biopola pomaga w ocenie kondycji psychofizycznej człowieka.

DLA ZMĘCZONYCH ŻYCIEM I PRACĄ ZAWODOWĄ polecamy zabiegi relaksacyjne, antystresowe, regeneracyjne, poprawiające sprawność umysłową i fizyczną.

Homeo-Farmakopunktura® (nazwa zastrzeżona dla metody i firmy „KARNAK”) jest nazwą holistycznej metody terapeutycznej, która obejmuje całościowo zagadnienia i formę pracy pośredniej lub też bezpośredniej z organizmem żywym i jego prawidłowym funkcjonowaniem. Jest to więc holistyczne podejście do człowieka i wszelkich organizmów żywych.

Metodę tą oraz konstrukcję emitorów Biały Ozyrys opracował nestor radiestezji Leszek Tulik we współpracy z synem – Jerzym Tulikiem. Metoda sprawdzona w działaniu jako metoda samoistna, jak również w skojarzeniu z każdą inną terapią i medycyną konwencjonalną. Od lat jej stosowanie daje bardzo dobre efekty w wielu jednostkach chorobowych.

Nasi terapeuci posiadają tytuły mistrzów: Cone MasterHomeo-Farmakopunktury® i uprawnienia fizjoterapeutów.

Godziny otwarcia